Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Raul Lozano: Za rok będą tu igrzyska

Raul Lozano: Za rok będą tu igrzyska

fot. archiwum

- Wylądowaliśmy. Za rok będą tu igrzyska. Na razie nic na to nie wskazuje, ale trudno o tym nie myśleć. Pierwszy raz jestem w Chinach i na razie mnie one zaskakują. Nie tego się spodziewałem - opowiada Raul Lozano.

Wicemistrzowie świata dotarli na miejsce jednak nie w celach turystycznych, ale aby rozegrać kolejne spotkania Ligi Światowej (w sobotę o godzinie 14 i w niedzielę o 9 naszego czasu). Celem ekipy Lozano jest też budowanie formy przed kolejnymi imprezami sezonu (najpierw mistrzostwa Europy), choć Argentyńczyk podkreśla, że nie sposób nie myśleć także o igrzyskach.

 

Na razie jednak nie za bardzo czuć klimat tej imprezy. Nikt tu o niej nie mówi. Ale każdy z nas chciałby tu wrócić za rok i zaprezentować się jak najlepiej – opowiada trener srebrnych medalistów mundialu. – Po raz pierwszy jestem w Chinach i przyznam, że jestem nieco zaskoczony. Atmosfera przypomina mi nieco zeszłoroczny pobyt w Japonii podczas mistrzostw świata. Nie tego spodziewałem się po tym kraju. Z drugiej strony Japonia była dla nas szczęśliwa, więc może i z Chinami tak będzie? 

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved