Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nicola Grbic przechodzi do Itas Diatec Trentino

Nicola Grbic przechodzi do Itas Diatec Trentino

Nikola Grbić podpisał dwuletni kontrakt z włoskim klubem Itas Diatec Trentino - ogłoszono na dzisiejszej konferencji prasowej w Trento. Serbski rozgrywający rozstaje się po 4 latach z Copra Berni Piacenza, zostając nowym klubowym kolegą Michała Winiarskiego.

Nicola Grbić z Coprą Piacenza dwukrotnie dochodził do finałowego play-off w walce o „scudetto” (2004, 2007) i raz zdobył puchar Włoch (2006).

Jest piątym Serbem w historii Trentino Volley po Djula Mesterze, Slobodanie Boskanie, Igorze Vusurovicu i Goranie Vujevicu. – Zanim podjąłem ostateczną decyzję dostałem kilka propozycji z innych klubów, ale tylko działacze Trentino od samego początku negocjacji przekonywali mnie do siebie, nie pozostawiając wątpliwości, że chcą mnie pozyskać. W ostatnim czasie miałem wielokrotnie okazję rozmawiać z nowym trenerem Radostinem Stoytchevem, który silnie mnie zmotywował i przekonał, że to najlepszy wybór – powiedział zawodnik.Nicola Grbic jest czwartym zawodnikiem, który wzmocni klub w ósmym sezonie Serie A1. – mówi prezes Itac Diatec Trentino, Diego Mosna. – Ma na swoim koncie wiele znaczących i cennych zwycięstw, którymi miejmy nadzieje wzmocni naszą pozycję i razem z nami wzbogaci swoje konto o kolejne.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved