Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Andre wraca do gry

LŚ: Andre wraca do gry

fot. archiwum

Siatkarze reprezentacji Brazylii przygotowujący się do meczów Ligi Światowej z Koreą Południową z wielką radością przyjęli pojawienie się na treningu Andre Nascimento, najlepszego atakującego "Canarinhos", który nie grał we wcześniejszych spotkaniach.

Także sam Andre, którego występ w meczach z Koreą wcale nie jest pewny, cieszył się z możliwości wspólnych treningów z kolegami z kadry. – Fakt, że mam szansę wystąpić w najbliższych meczach reprezentacji sprawia, że jestem szczęśliwy. Już po pierwszym treningu przypomniałem sobie atmosferę, jaka panuje w naszej drużynie – mówi zadowolony Andre, który niedawno zmienił klub – z Itasu Trentino przeszedł do innej włoskiej drużyny, Cimone Modena.

 

Trener brazylijskiej drużyny Bernardo Rezende w pierwszych meczach Ligi Światowej pozwolił odpocząć swoim największym gwiazdom. Przeciwko Korei również nie zagra najsilniejsza szóstka Brazylii. – Mamy grupę znakomitych graczy. Każdy z nich może w każdej chwili wejść na boisko i nie będzie osłabieniem dla zespołu. Jakość naszej gry jest wysoka niezależnie od tego, kto przebywa na boisku – mówi Bernardinho.



 

Podczas gdy część reprezentacji Brazylii przygotowuje się do meczów z Koreą, tacy zawodnicy jak Ricardo Garcia, Giba, Dante, Sergio Santos i Andre Heller spokojnie budują formę trenując w miejscowości Saquarema.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved