Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Urban i Wiatr przegrały pierwszy mecz na Agrykoli

Urban i Wiatr przegrały pierwszy mecz na Agrykoli

Porażka w pierwszym meczu Joanny Wiatr i Katarzyny Urban z Czeszkami Klapalovą / Petrową 1:2 w pierwszej rundzie turnieju w siatkówce plażowej GE Money Bank Warsaw Open 2007 nie oznacza pożegnania z zawodami.

Mamy przecież jeszcze drugą stronę drabinki. Pocieszające jest to, że z dużo bardziej doświadczoną parą nie przegrałyśmy 0:2. Powiem więcej: byłyśmy bardzo bliskie pokonania rywalek – powiedziała Katarzyna Urban.

O niepowodzeniu zadecydowało większe ogranie na arenie międzynarodowe czeskiej pary. One biorą udział w każdym World Tourze, systematycznie wystepują w turniejach głównych. My jesteśmy mniej doświadczoną parą, dopiero ogrywamy się i uczymy od najlepszych par na świecie. W następnym meczu nasza najbardziej utytułowana para zmierzy się z Kubańskim duetem Esteves Ribalta / M.Crespo.W tej rywalizacji przegrywający zespół odpada z turnieju. – Na pewno nie odpuścimy i w kolejnym spotkaniu – naszym meczu ostatniej szansy będziemy walczyć. Wydaje mi się, że rywalki są do pokonania i zrobimy wszystko, aby spotkanie zakończyć zwycięsko – mówi Joanna Wiatr.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved