Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Kadziewicz: Oddać buty, koszulkę i sprzęt?

Łukasz Kadziewicz: Oddać buty, koszulkę i sprzęt?

Gdybym był zadowolony z siebie to nie chciałbym niczego zmieniać, poprawiać, niczego nie chciałbym dopracowywać. Gdybym powiedział, że jestem z siebie zadowolony to pewnie nie wyszedłbym już nigdy na boisko - mówi Łukasz Kadziewicz.

Cztery spotkania w ramach Ligi Światowej w Polsce i cztery zwycięstwa. Plan został wykonany w stu procentach…

Łukasz Kadziewicz: – Dobrze się stało, że te „polskie” mecze nie przyniosły nam żadnych strat punktowych. Teraz będzie można spokojniej podejść do kolejnych spotkań, które będziemy rozgrywać poza granicami kraju.Nasza ekipa była bardzo nastawiona na zwycięstwa czy też traktowaliście mecze z Chińczykami i Argentyńczykami głównie jako etap przygotowań do finałowej rozgrywki?

Z jednej strony chcieliśmy sprawić radość naszym kibicom i wygrywać, jak to przystało na srebrnych medalistów mistrzostw świata, ale z drugiej strony są to przygotowania do finału Ligi Światowej. Bardzo mocno trenujemy, wszystkie treningi są bardzo intensywne. Trener będzie chciał sprawdzić każdego z nas w różnych wariantach siatkarskiej taktyki.

Odczuwacie znacznie większą presję przed spotkaniami? Teraz oczekiwania kibiców i całego siatkarskiego środowiska są znacznie większe niż przed mistrzostwami w Japonii…

Oczekiwania, co do naszej postawy są rzeczywiście spore. Jesteśmy drugą drużyną świata, teraz każdy chciałby z nami wygrać, każdy przeciwnik mocniej się motywuje, my mamy tego świadomość i tym bardziej musimy szanować każdą drużynę, która stanie po drugiej stronie siatki.

Nawet po bezdyskusyjnym zwycięstwie, czy to biało – czerwonych, czy to Jastrzębskiego Węgla, zwykle jesteś niezadowolony ze swojego występu…

A mam oddać buty, koszulkę i sprzęt?

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved