Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymański za Papkego, Guma zostaje

Szymański za Papkego, Guma zostaje

Transferowe szaleństwo w Polskiej Lidze Siatkówki. Najlepsi reprezentanci kraju mogą liczyć na zarobki zbliżone do miliona złotych rocznie. Netto! Paweł Papke przechodzi do Resovii, a jego miejsce w ataku PZU AZS Olsztyn zajmie Grzegorz Szymański.

W drużynie z Warmii i Mazur pozostanie Paweł Zagumny, który nie zdecydował się na wyjazd do ligi włoskiej.

Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale decyzję już podjąłem. Zostaję w Olsztynie i nie chcę komentować tego wyboru – mówi nam „Guma”, z którym w jednym zespole chce grać wielu dobrych siatkarzy.Być może olsztyński klub wzmocni więc Krzysztof Ignaczak, z którym rozstała się bełchatowska Skra. To najświeższe, wczorajsze informacje z giełdy transferowej, ale nie jedyne. Sebastian Świderski jest bliski podpisania umowy z Lube Banca Macerata, gdzie grałby u boku słynnych Serbów Ivana Miljkovicia i Andriji Gericia, a Łukasz Kadziewicz – choć oficjalnie się tym nie chwali – jest już pewny transferu do Sparklingu Mediolan.

Skra dała sygnał

Tak ożywionego ruchu na transferowym rynku nie mieliśmy w Polsce dawno, a sygnał do ataku dała bełchatowska Skra, która błyskawicznie skompletowała zespół na kolejny sezon. Rywale nie mogli pozostać w tyle i także podjęli stanowcze działania, a zawodnicy chcą mieć spokojne wakacje, więc szybko podejmują decyzje. Choć nie wszyscy się spieszą…

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved