Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gabrych reaktywacja?

Piotr Gabrych reaktywacja?

Wczoraj trzyletnią umowę z Asseco Resovią podpisał były atakujący reprezentacji Polski, Paweł Papke. Kadra ekipy trenera Sucha liczy zatem 11 zawodników i do obsadzenia pozostało już tylko przyjęcie. Czy jako ostatni do Resovii dołączy Piotr Gabrych?

Działacze z Rzeszowa bardzo liczyli na pozyskanie Grzegorza Szymańskiego, ale ostatecznie wycofali się z licytacji pomiędzy klubami.

To istne szaleństwo finansowe i nie mogliśmy dalej w nim uczestniczyć – mówi trener Such. – Zdecydowaliśmy się na Pawła Papke, który przez ostatnich 11 lat zawsze zdobywał jakieś medale i mam nadzieję, że w Resovii będzie kontynuował dobra passę. Wreszcie będę dysponował kadrą doświadczonych graczy, którzy mają za zadanie zdobyć minimum czwarte miejsce, ale nie ukrywamy, że mierzymy w medal – twierdzi trener Asseco Resovii.Do zakontraktowania pozostało rzeszowianom jeszcze dwóch zawodników na przyjęcie.

To będzie doświadczony zawodnik, a jego zmiennikiem będzie młodszy gracz. Myślę, że sprawa powinna rozstrzygnąć się do 2 – 3 dni – dodaje Such. Super Nowości nieoficjalnie dowiedziały się, że chodzi o Piotra Gabrycha, który w minionym sezonie występował w rumuńskim zespole CVM Tomis Constanta. – Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach – kończy trener Such.

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved