Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Papke: Dostałem ciekawą propozycję

Paweł Papke: Dostałem ciekawą propozycję

Po czterech latach spędzonych w Olsztynie były reprezentant Polski Paweł Papke przenosi się do Rzeszowa, gdzie podpisał trzyletni kontrakt. We wtorek stawi się w nowym klubie z Kubańczykiem Ihosvanym Hernandezem i Serbem Ivanem Iliciem na oficjalnej prezentacji.

– Odchodzi pan z jednego z najlepszych polskich zespołów do drużyny, która wciąż tylko marzy o medalu. Czy to nie degradacja dla tak utytułowanego gracza jak pan?

Paweł Papke: Z Olsztynem jeszcze niczego nie wiadomo. Może zostanie tam stworzony mocny zespół, ale nie jest to wcale takie pewne. Może się okazać, że PZU AZS będzie się cieszył z czwartego miejsca w lidze. Na razie nad przyszłością klubu jest jednak znak zapytania.– Dlaczego zatem Rzeszów?

Dostałem ciekawą propozycję z Resovii, która buduje mocny zespół i będzie miała szansę na medal. Z innymi klubami odbyłem tylko wstępne rozmowy, nie było to jednak nic konkretnego. W Olsztynie skończył mi się kontrakt, a nie widziałem ze strony działaczy PZU AZS wielkiej woli przedłużenia go.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved