Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Małgorzata Glinka: Brakuje mi reprezentacyjnego ciśnienia

Małgorzata Glinka: Brakuje mi reprezentacyjnego ciśnienia

Grę swoich koleżanek z kadry Polski w szwajcarskim Montreux obserwuje w telewizji. Nie ukrywa, że chciałaby im pomóc. Nie teraz, ale być może już w przyszłym roku wróci do kadry.

Byłam w Kędzierzynie-Koźlu na spotkaniu z trenerem Bonittą – mówi Małgorzata Glinka. – Jestem mu wdzięczna za to, że mnie zrozumiał. Przyjął moją decyzję ze spokojem. Ustaliliśmy, że do tematu wrócimy w przyszłym roku.

Jest nadzieja, że za rok popularna Maggie zasili ekipę Bonitty.Przyznam szczerze, że dziwnie się czuję. Brakuje mi reprezentacyjnego ciśnienia – przyznaje Glinka. – Gdy byłam w Kędzierzynie i spotkałam się z dziewczynami, które tam trenowały, chciałam do nich dołączyć. Lekarz powiedział mi jednak ostro: trzeba odpocząć. Stare kontuzje m.in. kręgosłupa znowu się odezwały.

Przyszły sezon ligowy spędzi prawdopodobnie w Murcii. Z tym zespołem sięgnęła w poprzednim sezonie po mistrzostwo i Puchar Hiszpanii.

Mam kilka innych ofert, ale w Murcii czuję się znakomicie – mówi. – Uzgodniliśmy już warunki nowego kontraktu, ale jeszcze niczego nie podpisałam. Szkoda tylko, że nie będzie tam już Agaty Mróz, która przerwała karierę. Może uda mi się ją namówić do powrotu. Ale najważniejsze, aby Agata wróciła do zdrowia!

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved