Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Raul Lozano: Przestańcie mi ustalać skład

Raul Lozano: Przestańcie mi ustalać skład

fot. archiwum

Kilka minut po szybkim i bezbolesnym 3:0 z Argentyńczykami w Bydgoszczy Raul Lozano miał już w głowie skład na pierwsze wyjazdowe mecze siatkarskiej Ligi Światowej z Chinami. Po wyleczeniu urazu kolana do biało-czerwonej dwunastki wraca Mariusz Wlazły.

Na rewanżowe mecze z Chińczykami za Wielkim Murem (9 i 10 czerwca) poza atakującym Skry jadą: Zagumny, Żygadło, Gacek, Prygiel, Winiarski, Świderski, Kurek, Bąkiewicz, Kadziewicz, Możdżonek i Grzyb .

 

Lozano najbardziej nerwowo reaguje na pytania o niepowołanych. 

Jeden pyta, czemu nie ma Plińskiego , to inny zaraz o Szymańskiego , a kolejny chce wiedzieć co z Gruszką – złości się selekcjoner. – Od pierwszej konferencji w Polsce przyzwyczaiłem się, że dziennikarze chcą mi ustalać skład, ale światowa federacja daje pieniądze na dwanaście biletów lotniczych i ktoś musi zostać w domu. Ci, których wymieniłem, dostają trochę wolnego, bo mieli ciężki sezon ligowy i powinni odpocząć. Ale gdybyśmy dzisiaj grali finał Ligi Światowej, to na przykład Piotrek Gruszka miałby miejsce w pierwszej szóstce, bo jest w bardzo dobrej formie – deklaruje Argentyńczyk, który już wcześniej zapowiadał, że w wyjazdowych meczach będzie dawał szansę dublerom.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved