Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Lipiński w Jadarze Radom?

Piotr Lipiński w Jadarze Radom?

Nie Paweł Woicki, Pavel Chudik, ani też Lukas Tichacek, ale Piotr Lipiński jest najpoważniejszym kandydatem do gry na pozycji rozgrywającego w zespole Jadar Sport Radom.

Mimo usilnych starań i zapowiedzi, działaczom radomskiego nie udało się jeszcze skompletować kadry na nowy sezon. Co prawda porozumiano się z Bartoszem Gawryszewskim, środkowym bloku, który ostatnio bronił barw ekipy Wkręt-met Domex AZS Częstochowa. Wiele wskazuje, że w Radomiu pozostanie Sebastian Pęcherz, przedłużono umowy z Czechem Premyslem Obdrzalkiem, czy Marcinam Owczarskim. Nadal nie znamy odpowiedzi na podstawowe pytanie, kto obok Jarosława Macionczyka odpowiadać będzie za rozegranie.

Na początku maja przedstawiono dosyć długą listę graczy, jak na razie niewiele z tego wynika. Przeciwnie okazuje się, że najpoważniejszym kandydatem do gry w Jadarze jest Piotr Lipiński, którego nazwisko w ogóle na niej nie widniało. Rozmowy są podobno zaawansowane. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że byłego zmiennika Pawła Zagmunego w PZU AZS Olsztyn chętnie u siebie widziałoby również kilka innych klubów.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved