Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jarosław Bodys: Potrzebujemy wzmocnienia

Jarosław Bodys: Potrzebujemy wzmocnienia

fot. archiwum

Drużyna AZS KSZO Ostrowiec zakończyła zmagania w I lidze kobiet na 6. miejscu. Trener Jarosław Bodys uważa, że w następnym sezonie zespół potrzebuje trzech, czterech zawodniczek, które sprawią, że drużyna poprawi wynik.

Z zespołu na pewno odejdą Anna Brożek i Joanna Bednarek . W tej chwili rozmawiamy z Ksenią Maj i Eweliną Świerszcz na temat warunków, na jakich chciałyby pozostać. Klub musi spełnić ich warunki. Niepewna jest jeszcze sytuacja dotyczącą Pauliny Jagiełło . Nie wiadomo czy będzie dla niej miejsce w zespole, a ona chciałaby taką informację uzyskać jak najszybciej, co jest naturalne w kontekście szukania ewentualnego nowego klubu. W tym sezonie, jeśli podpiszemy umowy sponsorskie, które są w tej chwili negocjowane, będę chciał by każda zawodniczka z podstawowej szóstki miała mocny dubel z ławki. Jestem po rozmowach z zarządem, który zaproponował mi współpracę na następny sezon. Jesteśmy po wstępnych rozmowach dotyczących moich warunków pracy, co do tego jak ten zespół ma funkcjonować i jak ma wyglądać zespół na kolejny sezon. To są dobre ustalenia, to jest dobra wizja klubu przede wszystkim, dlatego odpowiedziałem, że jestem chętny pracować tu dalej.

 

Potrzebujemy jeszcze wzmocnienia zespołu trzema, czterema zawodniczkami. Na pewno musi to być środkowa, na pewno musi być skrzydłowa, na pewno musi też to być zawodniczka na pozycję ataku. – dodał Bodys .źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved