Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Delecta rozmawia z Eithunem?

Delecta rozmawia z Eithunem?

Norweg Geir Eithun, który w minionym sezonie grał w Resovii Rzeszów jest prawdopodobnie w kręgu zainteresowań bydgoskiej Delecty. Jednak kierownik zespołu Maciej Kosiak nie potwierdza do końca tej informacji.

Być może pojawiła się ona dlatego, że to jest Norweg, a naszym sponsorem jest norweska firma Rieber Foods. Prowadzimy różne rozmowy z potencjalnymi zawodnikami, ale na razie najważniejsi są nasi gracze i kwestia utrzymania się w lidze. Pierwsze mecze z Jokerem Piła gramy 7 i 8 czerwca. Nie udało nam się natomiast przyspieszyć kolejnego terminu, bo Piła nie odpowiada na nasze telefony. Dlatego najprawdopodobniej mecz nr 3 zagramy 15 czerwca u rywali i, choć mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, czwarty następnego dnia również w Pile. – komentuje tą wiadomość Kosiak.

Siatkarze w piątek wrócili ze zgrupowania w Spale, gdzie przygotowywali się do meczów z Jokerem. Trener Wiesław Popik otrzymał materiały od swojego kolegi po fachu Mirosława Zawieracza, trenera Płomienia Sosnowiec, który wygrał finał I ligi. – Dostałem od Mirka trochę informacji o kierunkach ataków rywali – wyjaśnia bydgoski szkoleniowiec. – Sam zresztą byłem na dwóch meczach w Sosnowcu, a nasz statystyk oglądał trzeci mecz w Pile. Wszystko się potwierdziło. To jest jednak sport i choć rywale stoją w jakiś sposób na straconej pozycji, bo siły i poziom gry obu drużyn są różne, to my musimy z pełną odpowiedzialnością i koncentracją podejść do tych spotkań. Moi zawodniczy nie mogą się już doczekać nie tylko spotkań, ale przede wszystkim końca tak długiego sezonu.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved