Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Baraże o LSK: Wisła ze Śliwą

Baraże o LSK: Wisła ze Śliwą

fot. archiwum

Zawodniczki Wisły Enion jeszcze nie otarły łez po przegranej o awans do LSK z MMKS Dąbrowa Górnicza, a już w tę niedzielę, w Białymstoku, zagrają pierwsze spotkanie barażowe z AZS-em Pronar. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom z zespołem będzie trenować Magdalena Śliwa.

Dziewczyny muszą czuć, że Magda jest z nimi – cieszy się trener Ryszard Litwin .

 

Rozgrywająca „Białej Gwiazdy” kilka minut po ostatnim, czwartkowym meczu z MMKS (2:3) wykluczyła możliwość przygotowywania się w Krakowie do baraży. Zamiast tego asystentka selekcjonera kadry narodowej Marco Bonitty miała we wtorek lecieć z reprezentacją Polski na turniej Volley Masters w szwajcarskim Montreux. 

Trener zwolnił Magdę z tego wyjazdu i teraz spokojnie może się z nami przygotowywać do barażu – mówi trener wiślaczek Ryszard Litwin. Wcześniej rozpatrywano możliwość, że pani Magdalena rozegra dwa mecze w Białymstoku i poleci do Szwajcarii. Wtedy zdążyłaby wrócić na kolejne spotkania do Krakowa. Wisła przełożyła jednak najbliższe mecze z AZS na niedzielę (godz. 14.40) i poniedziałek (18.00), więc w tym wypadku Śliwa zostaje w Krakowie.

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved