Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Bąkiewicz w Skrze Bełchatów

Michał Bąkiewicz w Skrze Bełchatów

Skrę Bełchatów zasilił kolejny przyjmujący. „Nowym-starym” graczem bełchatowskiej ekipy jest Michał Bąkiewicz, który w dniu dzisiejszym podpisał dwuletni kontrakt ze Skrą. Bąkiewicz jest drugim skrzydłowym pozyskanym przez bełchatowian w tym sezonie.

Gdy tu wracam (do Bełchatowa – przyp.) zawsze gra mi się bardzo miło. Z Bełchatowa mam ok. 20 km do mojego rodzinnego miasta, więc normalne jest, że zawsze chętnie tu wracam, nieważne w jakiej gram drużynie – tak po jednym ze spotkań Skry z AZS-em Olsztyn mówił popularny „Bąku”.

Tym razem jednak Bąkiewicz powraca do „Brunatnego Miasta” na dłużej – dzisiaj, przyjmujący polskiej reprezentacji podpisał dwuletni kontrakt z bełchatowską Skrą, przez co powrócił do Bełchatowa po trzech latach przerwy.Bąkiewicz grał w Skrze w sezonie 2003/04 i był jednym z najważniejszych elementów ówczesnej ekipy z Bełchatowa. Tamten sezon nie zakończył się jednak po myśli bełchatowian – Skra przegrała finał Pucharu Polski, a w rozgrywkach ligowych nie zdobyła nawet medalu.

Bąkiewicz, wraz z drugim przyjmującym – Michałem Ruciakiem – przeprowadził się wtedy do stolicy Warmii.

Michał Bąkiewicz jest kolejnym zawodnikiem, który powraca do Bełchatowa z Olsztyna. Przed rokiem na podobny ruch zdecydował się Piotr Gruszka i możemy być pewni, że tej decyzji nie żałuje.

Samego zawodnika nie trzeba przedstawiać – srebrny medalista Mistrzostw Świata, kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski o dobrej zagrywce i znakomitym przyjęciu (w meczu finałowym MŚ zagrał nawet na pozycji libero).

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved