Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ciągle nie wiadomo, czy PZU będzie sponsorowac AZS Olsztyn

Ciągle nie wiadomo, czy PZU będzie sponsorowac AZS Olsztyn

- Nie chcemy zapeszać, więc proszę uzbroić się w cierpliwość - uspokaja w rozmowie z Gazetą Olsztyńską Andrzej Koncicki, przewodniczący rady nadzorczej spółki akcyjnej Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. w Olsztynie. W środę rozmawiał on z dotychczasowym sponsorem - Grupą PZU.

To prawda, porozmawialiśmy sobie – kwituje środowe spotkanie w siedzibie Grupy PZU Andrzej Koncicki. – Pewne ustalenia są jeszcze do uzgodnienia w piątek, ale to będzie można zrobić telefonicznie – dodaje przewodniczący rady nadzorczej klubu z Olsztyna.

Na pytanie, czy te rozmowy z PZU idą w dobrym kierunku, Andrzej Koncicki odpowiada, jak na dyplomatę przystało… – W jakimś tam idą – mówi z uśmiechem. A nieco przyciśnięty do muru stwierdzeniem, że w złym kierunku też mogą iść, uspokaja: – Ale nie idą. I dodaje: – Z zawodnikami też rozmawiamy, proszę być dobrej myśli. Nie chcemy zapeszać ani nic mówić przed czasem, ale mogę zapewnić, że robimy wszystko, żeby nie było gorzej niż w ostatnim sezonie. Nie mogę nic więcej powiedzieć.

źródło: Gazeta Olsztyńska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved