Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wielkie rozczarowanie w Tule

Wielkie rozczarowanie w Tule

fot. archiwum

Nie takich wyników oczekiwano w Tule. W Tulicy Tułamasz miała nawet grać Małgorzata Glinka. Budowano mocny zespół, a skończyło się totalną klapą. Klub chce jednak zatrzymać Joannę Mirek.

Wygraliśmy zaledwie trzy mecze – mówi szef zespołu Oleg Żyłkin. – Z czego dwa zwycięstwa zostały odniesione na wyjeździe. Nie ma chyba takiej drużyny, która w gościach lepiej spisywałaby się niż we własnej hali. Analizując niepowodzenia można znaleźć kilka przyczyn. Sporo było kontuzji. W środku sezonu Agata Karczmarzewska wychodziła na parkiet po zastrzykach. Joanna Mirek miała problemy z ręką. Szadrina z powodu kontuzji ramienia nie trenowała przez dwa miesiące. Nie pamiętam, żeby w ostatnich pięciu latach coś podobnego miało miejsce.

 

Bardzo dobry sezon miała Anna Iwanowa. Została nawet powołana do kadry. W opinii Olega Żyłkina dużo radości dostarczyła Joanna Mirek. – Ciężko wchodziła w sezon, po męczącym poprzednim – powiedział Żyłkin. – W trakcie rozgrywek została prawdziwą liderką. Ona obecnie wyjechała z Tuły, ale wyraziła autentyczną chęć gry w następnym sezonie w naszym klubie. Rozstajemy się natomiast z Agatą Karczmarzewską.źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved