Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stephane Antiga podpisał kontrakt ze Skrą Bełchatów

Stephane Antiga podpisał kontrakt ze Skrą Bełchatów

fot. archiwum

Prima aprilisowe doniesienia znalazły swój finał w rzeczywistości! W dniu dzisiejszym dwuletni kontrakt ze Skrą podpisał kapitan reprezentacji Francji - Stephane Antiga.

Skra nie mogła rywalizować finansowo z rosyjskim klubem, z którego również ofertę otrzymał Antiga. O decyzji Francuza przesądziły względy sportowe: walka o Final Four IECL oraz ponowna obrona Pucharu i Mistrzostwa Polski.

 

Podpisanie umowy z Antigą jest kolejnym krokiem budowy mocnego zespołu – powiedział Konrad Piechocki. – Temat kontraktu z nowym rozgrywającym nie był ostatnio w ogóle poruszany. Mamy aktualnie dwóch środkowych – Janne Heikkinena i Radosława Wnuka. Chęć gry wyraził Ewgieni Iwanow. W temacie środkowych nie ma determinacji w podejmowaniu szybkiej decyzji. 

W trakcie rozmów pozostaje Marcel Gromadowski. Szanse na jego przyjście oceniane są na 50 %. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Zarząd klubu pragnie poinformować, iż jeżeli nie będzie przeszkód formalno-prawnych zostaną podjęte rozmowy z Danielem Plińskim. Gdyby jednak rozmowy nie doszły do skutku, w kręgu zainteresowań pozostaje Ewgeni Iwanow i Tomas Hoff.

źródło: pls.pl, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved