Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mikko Esko nie dla Jastrzębia i Olsztyna

Mikko Esko nie dla Jastrzębia i Olsztyna

fot. archiwum

Rozważany w planach transferowych zarówno Jastrzębskiego Węgla jak i PZU AZS-u Olsztyn, Mikko Esko nie będzie grał w Polsce. Jak powiedział Strefie Siatkówki Fin, o wyjeździe z Włoch pomyśli w przyszłym sezonie.

Rozgrywającego szuka zarówno Jastrzębski Węgiel jak i PZU AZS Olsztyn. W tym pierwszym pozostanie na placu boju najprawdopodobniej tylko Nikolaj Iwanow, gdyż Jakub Bednaruk rozważa inne oferty. W Olsztynie mówi się o odejściu zarówno Pawła Zagumnego jak i Piotra Lipińskiego. Obydwa zespoły zainteresowały się fińskim rozgrywającym, Mikko Esko. Zawodnik w ostatnim sezonie bronił barw włoskiej Padovy.

 

To prawda, mój menager mówił mi o propozycjach z polskich klubów. Jednak mam wciąż ważny kontrakt ze swoim zespołem, Antonveneta Padova – przyznał w rozmowie ze Strefą Siatkówki, Mikko Esko. – W tym sezonie zmiana barw klubowych nie wchodzi więc w grę. 

Zawodnik przyznał również, że otrzymał od swojego kolegi, Janne Heikkinena, występującego na co dzień w bełchatowskiej Skrze, bardzo pochlebne opinie odnośnie polskiej ligi.

 

Janne mówił mi dużo dobrego na temat zarówno poziomu ligi jak i wspaniałych kibicach.- przyznał Esko.- Janne zostaje w Skrze na kolejny sezon gdyż jak mówił mi jest bardzo zadowolony. Ja z rozważaniem polskich propozycji muszę poczekać jeszcze przynajmniej sezon. – dodał zawodnik.

 

* Z zawodnikiem rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved