Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > MMKS Dąbrowa Górnicza gra o awans do LSK

MMKS Dąbrowa Górnicza gra o awans do LSK

fot. archiwum

Przed I-ligowym zespołem MMKS-u najważniejsze spotkania w historii klubu. Jeżeli dąbrowianki wygrają w środę i w czwartek we własnej hali z Wisłą Kraków, to w przyszłym sezonie zagrają w siatkarskiej elicie.

Po dwóch meczach w Krakowie jest remis. Przypomnijmy, że do Ligi Siatkówki Kobiet awansuje zespół, który pierwszy wygra trzy spotkania.

 

Trener Waldemar Kawka jest optymistą. – Już teraz mogliśmy prowadzić 2:0. Wynik drugiego spotkania [MMKS przegrał 0:3 – przyp. red.] nie oddaje tego, co działo się na boisku – przypomina. 

Hala w Dąbrowie Górniczej to prawdziwa twierdza. Nasz zespół ostatni raz przegrał na własnym parkiecie podczas ubiegłorocznych spotkań barażowych z AZS-em Poznań.

 

Mecze z Wisłą początkowo miały się odbyć podczas weekendu, ale zostały przełożone w związku z powołaniem do kadry juniorek Eweliny Sieczki z MMKS-u. Początek obu spotkań o godzinie 18. Wstęp wolny! Jeżeli po czwartkowym spotkaniu będzie remis, piąty, decydujący mecz odbędzie się w Krakowie. Przegrany dostanie jeszcze jedną szansę: baraż z AZS-em Białystok.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved