Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matej Kazijski: Chcę grać w Trento

Matej Kazijski: Chcę grać w Trento

Wybrany najlepszym siatkarzem Europy 2006 roku, Bułgar Matej Kazijski ma nie lada problem. Chce grać we Włoszech, ale dożywotnie prawa odnośnie wyboru klubu dla zawodnika ma bułgarski klub Slavia Sofia.

Niedalej jak dwa dni temu było głośno, iż zawodnik podpisał za niebagatelną kwotę miliona euro kontrakt na kolejny sezon w Dinamo Moskwa. Jak mówi jednak sam zainteresowany sytuacja nie wygląda tak, jak przedstawiły ją rosyjskie media.

Dwuletni kontrakt, który właśnie mi się skończył miał opcję przedłużenia o kolejny rok, ale nie chcę go przedłużać. Chcę zagrać w Trento – twierdzi Matej Kazijski.Jednak to gdzie zagra gwiazda reprezentacji Bułgarii zależy od… Slavii Sofia, pierwszego klubu Bułgara. – To gdzie zagram zależy tylko i wyłącznie od Slavii, ponieważ oni mają wyłączne prawo do decydowania o moich transferach. Gdy byłem młody podpisałem z nimi dożywotnią umowę – twierdzi Kazijski. – Rozmawiałem z szefami Slavii i powiedziałem, że nie chcę zostawać w Dinamo. Teraz wszystko zależy od nich. Jeśli nic nie wskóram, zgłoszę się do federacji FIVB z prośbą o pomoc.

Kazijski podkreśla, że bardzo chce zagrać na Półwyspie Apenińskim. – Wszyscy moi koledzy, którzy tam grali zachęcają mnie do podpisania kontraktu z włoskim klubem. Znam klase tej ligi. Moim marzeniem jest gra w Trento.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved