Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar z Pryglem, ale bez Sebastiana Pęcherza?

Jadar z Pryglem, ale bez Sebastiana Pęcherza?

fot. archiwum

Sprawa przejścia Roberta Prygla do Jadaru jest przesądzona. Wydawało się, że transfer reprezentanta Polski zapoczątkuje budowę nowego zespołu. Tymczasem ekipę producenta kostki brukowej może opuścić Sebastian Pęcherz. Skrzydłowego chce pozyskać Skra Bełchatów.

Tadeusz Kupidura doszedł do porozumienia z Robertem Pryglem. Wprawdzie kontrakt z reprezentantem Polski nie został jeszcze podpisany, ale obie strony uzgodniły jego wysokość i inne jego szczegóły. Dla działaczy Jadaru pozyskanie wychowanka Czarnych Radom jest priorytetem. Transfer ma zapoczątkować przebudowę zespołu. Okazuje się, że zadanie może zostać utrudnione i to poważnie.

 

Radom może bowiem opuścić Sebastian Pęcherz. Pozyskaniem najskuteczniejszego w minionym sezonie siatkarza Jadaru zainteresowana jest bełchatowska Skra. Propozycja jaką otrzymał zawodnik od mistrza Polski jest bardzo atrakcyjna. Co prawda skrzydłowego z radomskim klubem wiąże jeszcze roczny kontrakt, ale jest on bardzo zainteresowany propozycją mistrza Polski.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved