Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Po Chinach czas na Argentynę

LŚ: Po Chinach czas na Argentynę

fot. archiwum

Polscy siatkarze mają za sobą dwa zwycięskie spotkania w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Następnym rywalem podopiecznych Raula Lozano będzie drużyna Argentyny.

Z "Albicelestes" zmierzymy się najpierw w Poznaniu (1 czerwca), a następnie w Bydgoszczy (3 czerwca). Po spotkaniu z Chinami nasi siatkarze nie spotkali się na wspólnej kolacji. Zaraz po meczu w pośpiechu opuścili łódzką halę i rozjechali się do domów.

 

To jedyna okazja, by zobaczyć się z najbliższymi – mówi kapitan biało-czerwonych Piotr Gruszka . – Kolację zjemy w swoich domach i pewnie będzie znakomicie smakowała – dodał zawodnik mistrza Polski. 

W dniu drugiego meczu z Chinami nasi kadrowicze nie mieli treningu. Rano zjedli śniadanie, potem była odprawa, a po obiedzie mieli dwie godziny na odpoczynek.

 

Inny "scenariusz" będzie obowiązywał przed drugim meczem z Argentyną – mówi Witold Roman , menedżer reprezentacji. – Drugi mecz poprzedza przeprowadzka z Poznania do Bydgoszczy i na pewno będziemy musieli spotkać się na treningu .

 

W Poznaniu polscy siatkarze zameldują się w hotelu Poznań dzisiaj o godzinie 11.30.

 

Na razie mecze Ligi Światowej z boku ogląda Sebastian Świderski, który wczoraj dowiedział się, że ma nowego klubowego trenera. Zespół RPA LuigiBacchi.it Perugia w nowym sezonie poprowadzi Francesco Dall’Olio.

 

"Świder" miał miesiąc przerwy, w tym czasie leczył kontuzję i teraz powoli wraca do gry. Nie trenuje jeszcze na pełnych obrotach, dlatego nie grał – wyjaśnia drugi trener Alojzy Świderek .

źródło: Dziennik Zachodni, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved