Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Daniele Bagnoli: Dynamo mój los

Daniele Bagnoli: Dynamo mój los

Już nie tylko znakomicie gracze ściągają do Rosji. Coraz częściej zatrudniają się tam znani trenerzy. Dwuletni kontrakt z Dynamem Moskwa podpisał Daniele Bagnoli, który doprowadził w tym sezonie do "scudetto" słynny Sisley Treviso.

Bagnoli zdradził, że pracę w Rosji proponowano mu już przed trzema laty. Sztab szkoleniowy Dynama będzie rosyjsko-włoski.

Do Dynama jeszcze przed trzema laty zapraszał mnie mój serdeczny przyjaciel Jurij Sapiega, ale stała się tragedia… – mówi Daniele Bagnoli. – Do tej pory nie mogę uwierzyć, że tego człowieka już nie ma z nami. Kiedy w tym roku pojawił się wariant z Dynamo pomyślałem, że widocznie los tak chce.



Daniele Bagnoli nie chce mówić o celach jakie zostaną postawione przed zespołem. Najpierw chcę poznać sytuację, porozmawiać z graczami – powiedział. – W przyszłym sezonie w Rosji będzie grało wielu znakomitych siatkarzy. W klubach zajdą duże zmiany. Niewykluczone, że w Dynamie również.

Włoski szkoleniowiec powiedział, że w 1999 roku proponowano mu pracę z reprezentacją Włoch, ale nie mógł skorzystać z oferty gdyż miał ważny kontrakt z Sisleyem.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved