Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Nie ma tematu przejścia Możdżonka?

PLS: Nie ma tematu przejścia Możdżonka?

Od pogłosek o ruchach transferowych w Polskiej Lidze Siatkówki aż huczy. Może tak jest dlatego, że oficjalnych wieści jest zbyt mało. Niedawno pojawiła się także... plotka o przejściu Marcina Możdżonka do Skry Bełchatów. Czy tylko plotka?

W okresie transferowym zawsze są jakieś pogłoski – mówi Bogusław Cieciórski, prezes zarządu spółki akcyjnej Piłka Siatkowa AZS UWM SA w Olsztynie. – Nie wiem, czy jakiś inny klub rozmawiał z Marcinem Możdżonkiem, czy nie. I nie interesuje mnie to, bo Marcin ma u nas podpisany kontrakt na nowy sezon. Jest umowa i nie ma tematu Marcina w Bełchatowie.

Najlepszy polski atakujący Mariusz Wlazły przedłużył na dwa lata kontrakt ze Skrą Bełchatów (za rok ma prawo odejść, ale tylko za granicę).Jedną z wielu plotek jest ta, że Mostostal złożył poważną ofertę… Pawłowi Papke, który do PZU AZS przyszedł właśnie z Kędzierzyna. – Są jakieś tam nieformalne, towarzyskie rozmowy. Tyle że ja zawsze mówiłem, że chciałbym zostać w Olsztynie – twierdzi Papke. – Olsztyn ma u mnie pierwszeństwo w takich rozmowach.

Rozgrywającego PZU AZS Pawła Zagumnego wybrano najlepszym siatkarzem ligi w głosowaniu „Przeglądu Sportowego”. Czy Zagumny zostanie w Olsztynie, nie wiadomo (ma oferty z Ufy, Nowosybirska i Włoch). Podobno pewne jest tylko to, że jeśli nadal będzie grał w Polsce, to tylko w Olsztynie.

źródło: Gazeta Olsztyńska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved