Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Polscy siatkarze już trenują w Łodzi

Polscy siatkarze już trenują w Łodzi

fot. archiwum

Drużyna narodowa przebywa od wczoraj na zgrupowaniu w Łodzi. Wybrańcy trenera Lozano odbyli w godzinach popołudniowych zajęcia na siłowni. Dziś w godzinach przedpołudniowych, mają odbyć w hali w Nowej Gdyni trening.

Od jutra polscy siatkarze mają się przenieść do Hali Sportowej, gdzie dzisiejszej nocy trwały prace przy pokryciu nawierzchni hali specjalną wykładziną.

 

Jak przystało na wicemistrzów świata walczymy o najwyższe cele – odpowiada sekretarz generalny PZPS Bogusław Adamski . – Bardzo ważne będą dla nas te dwa pierwsze spotkania. Powinniśmy je wygrać, aby z większą wiarą we własne siły walczyć w kolejnych meczach. Naszych siatkarzy w bojach z Chińczykami powinien uskrzydlić doping łódzkiej widowni, która już w przeszłości dawała dowód, że potrafi stworzyć właściwą atmosferę na tak wielkich imprezach siatkarskich. 

Wejściówki rozprowadzane były w Internecie. Pewną pulę biletów wydzieliliśmy jednak na potrzeby okręgowych związków siatkarskich. Nie wiem jednak, czy zostały one przez związki okręgowe całkowicie wykorzystane – dodał Adamski.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved