Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Młodzi Bułgarzy powalczą z Argentyną

LŚ: Młodzi Bułgarzy powalczą z Argentyną

fot. archiwum

Bardzo odmłodzonym składem zagra Martin Stoew podczas pierwszego weekendu rozgrywek Ligi Światowej. W reprezentacji kraju zadebiutuje utalentowany środkowy Lukoila Neftochimik - Nikolaj Nikolow, wybrany mvp ligowych finałów.

Jak podaje bułgarski sportal, Martin Stoew zmuszony kontuzjami swoich graczy postawił na młodzież w pierwszych dwóch spotkaniach przeciwko Argentynie. W pierwszej szóstce mają zagrać na rozegraniu Iwan Zarew , na ataku Bojan Jordanow , na środku Nikolaj Nikolow oraz Hristo Cwetanow , na przyjęciu Matej Kazijski i Todor Aleksiew oraz Teodor Salparow jako libero.

 

W pozostałej piątce rezerwowych znaleźli się środkowy Krasimir Gajdarski , rozgrywający Andrej Żekow , atakujący Wladislaw Aleksandrow oraz dwóch przyjmujacych Metodi Ananiew i Kostadin Stojkow . 

Młody środkowy Nikolaj Nikolow zajął miejsce w kadrze Ewgenia Iwanowa , który zrezygnował z gry w Lidze Światowej. Wladislaw Aleksandrow został zgłoszony do dwunastki z powodu kontuzji Wladimira Nikolowa . W pierwszej szóstce w miejscu Plamena Konstantinowa zagra dotychczasowy rezerwowy, Todor Aleksiew.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved