Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Działacze Resovii nie chcą zdradzać nazwisk

Działacze Resovii nie chcą zdradzać nazwisk

Dziś, po ponad tygodniowej przerwie po ostatnim meczu sezonu z Mostostalem, siatkarze Asseco Resovii rozpoczynają okres roztrenowania. Trener Jan Such nie spodziewa się tłoku na zajęciach.

Spotkanie po parodniowej labie rozpocznie się tradycyjnie w siłowni. – Będzie 5-6 zawodników. Łukasz Perłowski i Grzegorz Pilarz, który do końca maja formalnie jest naszym zawodnikiem, a który nie zachował się wobec mnie fair, od poniedziałku rozpoczęli zgrupowanie kadry przed Liga Światową – mówi szkoleniowiec. – Michał Kaczmarek będzie na zgrupowaniu kadry „B”, Dusan Kubica i Karel Kvasnicka leczą kontuzje, a Geir Eithun szuka klubu.

Zajęcia potrwają do 15 czerwca, po czym zawodnicy otrzymają miesięczne urlopy. Przygotowania do sezonu rozpoczną się około połowy lipca. – O tym, jak będą one przebiegały zadecyduję dopiero, jak będę znał skład kadry – dodaje Jan Such.Szefowie klubu po ostatnich, jak to nazwał prezes Marek Borejko „rewelacjach prasowych”, zapowiedzieli, że nie zdradzą żadnych nazwisk i nie będą komentować spekulacji. Jak podpiszą kontrakt, to od razu o tym poinformują. Nie ulega kwestii, że rzeszowski klub chciałby mieć u siebie kadrowiczów z kraju i zagranicy.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved