Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Będą jeszcze bilety na mecz w „Łuczniczce”… i w Łodzi

Będą jeszcze bilety na mecz w „Łuczniczce”… i w Łodzi

fot. archiwum

Co najmniej 300 biletów na mecz Polski z Argentyną trafi do kas hali Łuczniczka. Sprzedaż zaplanowano na 2 czerwca - dzień przed tym spotkaniem.

Przypomnijmy, że Polski Związek Piłki Siatkowej rozprowadzał wejściówki przez internet. Niewielka pula była też do kupienia w salonach Plusa. Tydzień temu PZPS obiecał, że zarezerwowane, a niewykupione w terminie bilety trafią do bezpośredniej sprzedaży. Wczoraj okazało się, że jest ich 296 (w hali jest 8 tys. miejsc).

 

To są wejściówki w różnych cenach. Od 40 do 120 złotych. W zależności od sektora – mówi Natalia Kostulska , dyrektor Ligi Światowej w Polsce. 

Bilety te sprzedawane będą w kasach hali dzień przed meczem Polska – Argentyna, a więc w sobotę 2 czerwca. Ta pula może się jeszcze powiększyć, bowiem do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej wpłynęło kolejnych 400 kart wstępu, które przeznaczone są jednak dla klubów z regionu.

 

Oczywiście te bilety nie będą rozdawane za darmo. Zawodnicy, kluby, trenerzy, którzy będą chcieli je otrzymać, będą musieli za nie zapłacić – mówi Waldemar Sagan , prezes K-PZPS. – Podejrzewam, że chętnych będzie tak dużo, że otrzymana przez nas pula bardzo szybko się rozejdzie. Jeśli tak się nie stanie, to oczywiście to, czego nie sprzedamy przekażemy do kas hali Łuczniczka – dodaje.

 

W tej nie wiadomo jeszcze od której godziny fani w sobotę będą mogli nabyć wejściówki. – Na razie nic jeszcze do nas nie dotarło, więc trudno mi się wypowiadać na temat konkretów – twierdzi Piotr Drażdżewski , dyrektor Łuczniczki.

 

Występ podopiecznych Raula Lozano w Bydgoszczy będzie czwartym pojedynkiem naszej reprezentacji w Polsce w tegorocznej edycji Ligi Światowej. W najbliższy piątek i sobotę "biało-czerwoni" w Łodzi zmierzą się z Chinami. Z Argentyną po raz pierwszy zagramy 1 czerwca w poznańskiej Arenie. Dzień później obie reprezentacje gościć już będą nad Brdą, gdzie w niedzielę 3 czerwca (godz. 20.00) rozegrają mecz.

 

Łódzki Związek Piłki Siatkowej informuje, iż dnia 23 maja br. (środa) od godz. 10.00 będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz Ligi Światowej Polska – Chiny 25-26 maja 2007r w biurze ŁZPS przy ul. Kamińskiego 7/9. Bilety w cenie 90zł i 120zł. Więcej informacji pod nr tel 42 632 29 46. Biuro czynne będzie w godz. 10:00-16:00.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved