Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Różowa przyszłość Skry

Różowa przyszłość Skry

W piątek było zwycięstwo w finale nad Jastrzębskim Węglem i wielka feta po trzecim z rzędu tytule mistrzowskim. To był nasz najlepszy sezon. Obroniliśmy tytuł i Puchar Polski. W sezonie przegraliśmy tylko trzy mecze - mówi Konrad Piechocki.

W piątek było zwycięstwo w finale nad Jastrzębskim Węglem i wielka feta po trzecim z rzędu tytule mistrzowskim. Ale już w sobotę pojawiły się pytania o przyszłość Skry Bełchatów. Jednak ta maluje się w różowych kolorach. To był nasz najlepszy sezon. Obroniliśmy tytuł i Puchar Polski. W lidze, która staje się coraz mocniejsza, przegraliśmy tylko trzy mecze.

Jedynie w Lidze Mistrzów poszło nam trochę gorzej niż zakładaliśmy (Skra odpadła w I rundzie play off z Portolem Majorka – przyp. red.). W przyszłym sezonie chcemy zawojować także Europę – deklaruje wiceprezes BOT Skry Konrad Piechocki. Ambitne marzenia bełchatowian staną się realne, jeśli działacze mistrzów Polski zrealizują plan, który już wdrożyli w życie.Przede wszystkim wydatnie wzrośnie budżet klubu po podpisaniu umowy z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi. – Porozumienie jest finalizowane i zapewni nam podwyższenie budżetu wynoszącego sześć milionów o około 30 procent – mówi Piechocki, który ma już w głowie wizję zespołu na następny sezon. (…)Jest bardzo prawdopodobne, że zespół zasili jeden z najlepszych polskich atakujących: Marcel Gromadowski, który z Mariuszem Wlazłym zdobył w 2004 roku mistrzostwo świata juniorów, a trzy ostatnie sezony spędził w Kędzierzynie-Koźlu…

* więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved