Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Paweł Zagumny: Będziemy grać na maxa

Paweł Zagumny: Będziemy grać na maxa

fot. archiwum

- Będziemy grali na maxa. Jak się wychodzi na boisko to niezależnie od tego z kim się gra, trzeba grać na maksimum swoich możliwości. To walka o prestiż, o ranking, o pieniądze - im więcej meczów się wygrywa tym jest lepiej - mówi Paweł Zagumny.

Skończył się sezon ligowy, niespełna tydzień dzieli nas od rozpoczęcia rozgrywek Ligi Światowej. Jak oceniłbyś swoją aktualną formę?

 

Paweł Zagumny : – Myślę, że o moje występy w reprezentacji można być spokojnym. Raczej nie miałem większych wahnięć formy podczas tego sezonu. Z niecierpliwością oczekuję pierwszych spotkań przed naszą publicznością . 

Ligę Światową rozpoczynacie "z biegu", zaraz po zakończeniu rozgrywek PLS. Czy czasu na odpoczynek nie jest za mało?

 

Paweł Zagumny : – Mamy tydzień wolnego. To i tak jest dużo. Czasami bywało, że nawet nie było tego tygodnia, więc trzeba się z tego cieszyć. Ja mam tydzień, czego nie będą mogli powiedzieć chłopaki z Bełchatowa i z Jastrzębia. Ktoś w tym roku niefortunnie ustalił termin piątego finałowego spotkania i przez to czasu na odpoczynek nie będą mieli za wiele .

 

Awans do finałów Ligi Światowej macie zagwarantowany. Czy ten fakt nie podziała na Was demobilizująco? Może będzie mniej motywacji do wygrywania spotkań?

 

Paweł Zagumny : – Motywacja będzie taka sama. Będziemy grali na maxa. Jak się wychodzi na boisko to zawsze gra się na maksimum swoich możliwości. Być może trener da odpocząć jeden czy dwa weekendy niektórym zawodnikom. Ale jest to walka o prestiż, o ranking, o pieniądze – im więcej meczów się wygrywa tym lepiej .

 

* więcej w serwisie reprezentacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved