Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Pliński: Muszę wyjechać

Daniel Pliński: Muszę wyjechać

Zrobię wszystko, żeby wyjechać z kraju - deklaruje reprezentant Polski w barwach Jastrzębia, który nadal nie może przeboleć porażki ze Skrą Bełchatów. Chce zmienić klimat i przerwać złą passę srebrnych medali.

Dwa dni po porażce 0:3 ze Skrą Bełchatów pieczętującej tytuł mistrzowski rywali jastrzębianie wciąż nie mogą przeboleć przegranej. Doskonale wiedzą, że w dwóch pierwszych setach ulegli na własne życzenie.

– Powinno być 2:0 dla nas, to wciąż boli. Długo rozmawialiśmy z Łukaszem Kadziewiczem i wiemy, że straciliśmy wielką szansę – opowiada Pliński, który chce zmienić klimat i szuka klubu we Włoszech.

Czarę goryczy przelało drugie z rzędu srebro w Polskiej Lidze Siatkówki. – Zrobię wszystko, żeby wyjechać z kraju – deklaruje reprezentant Polski w barwach Jastrzębia.

Do końca czerwca „Plina” ma sfinalizować ewentualny transfer do Italii. Jeśli się nie uda, zostanie w Jastrzębskim Węglu. – Mój menedżer mówił mi, że sprawy idą w dobrym kierunku – dodaje Pliński.

źródło: Super Express