Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wokół meczu Skra – Jastrzębie

Wokół meczu Skra – Jastrzębie

Chwilę po ostatniej piłce wczorajszego spotkania trener Skry Daniel Castellani mógł spróbować czegoś, o czym bardzo marzył. Jego podopieczni zafundowali mu kąpiel w szampanie, wylewając na niego kilka butelek perlistego napoju.

Chwilę później, przemoczony do suchej nitki, Castellani fruwał podrzucany przez zawodników.

Gdzie był Raul?W bełchatowskiej hali zabrakło niestety trenera reprezentacji Polski Raula Lozano. Argentyńczyk zlekceważył polecenie prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej i nie pojawił się na ostatnim meczu Polskiej Ligi Siatkówki. Co ciekawe, do Bełchatowa przyjechał za to trener… żeńskiej reprezentacji Marco Bonitta. Może Lozano pojedzie na mecze finałowe kobiet?

Do zobaczenia za rok

Dla Kanadyjczyka Dana Lewisa był to ostatni mecz w Skrze, bo musi wracać do Kanady, by wraz z reprezentacją na ponad półrocznym zgrupowaniu przygotowywać się do eliminacji olimpijskich. – Za rok chciałbym wrócić do Polski – powiedział Lewis. W takiej formie jak wczoraj nie będzie miał problemów z wywalczeniem miejsca w każdej drużynie.

Kadziewicz nie chciał srebra

Środkowy Jastrzębskiego Węgla Łukasz Kadziewicz był załamany porażką swojej drużyny. Jeszcze dzień przed meczem zapowiadał, że razem z kolegami odbiorą złoto w żółtych czepkach i kąpielówkach, ale skończyło się na srebrze. Zdenerwowany takim obrotem sprawy „Kadziu” rzucił medal jastrzębskim kibicom.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved