Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy trener w Treflu Gdańsk

Nowy trener w Treflu Gdańsk

Rafał Prus nie jest już trenerem siatkarzy Trefla Gdańsk. Od nowego sezonu zespół poprowadzi Wojciech Kasza, a Prus będzie natomiast drugim szkoleniowcem zespołu.

Przed sezonem dano mi do zrozumienia, że jeśli nie zawiodę, otrzymam szanse prowadzenia drużyny w sezonie następnym. Wykonałem zadanie, z kompletem zwycięstw doprowadziłem zespół do I ligi. Spełniłem więc chyba oczekiwania zarządu, ale co ze mną będzie, czas pokaże – mówił tuż po wywalczeniu awansu Prus. Nie spodziewał się chyba, że decyzja co do jego przyszłości na ławce Trefla zapadnie już po pięciu dniach od awansu. Prus nie będzie już prowadził Trefla, zastąpi go Wojciech Kasza.

Decyzja o zmianie trenera została podjęta po rozmowach z zarządem klubu oraz z zainteresowanymi. Do warsztatu trenera Prusa, który będzie drugim szkoleniowcem zespołu, nie mamy żadnych zastrzeżeń – mówi dyrektor Trefla Wojciech Kubicki.33-letni Kasza jest absolwentem krakowskiej AWF. Od kilku miesięcy organizuje w Gdańsku szkołę mistrzostwa sportowego. Dotychczas prowadził zespoły młodzieżowe SMS w Rzeszowie, Spale i Sosnowcu. Był również trenerem kadry kadetek, z którą pożegnał się w 2005 roku, krótko po przegranej rywalizacji o udział w mistrzostwach Europy.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved