Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Niemiec na celowniku Resovii Rzeszów

Niemiec na celowniku Resovii Rzeszów

Rozgrywający z Bułgarii lub Francji, atakujący z Niemiec - spekulacje na temat nowych zawodników w Resovii rozpoczęły się na dobre. Działacze nabrali wody w usta i nie chcą wypowiadać się na razie na temat wzmocnień.

Wczoraj natomiast, nowy roczny kontrakt z opcją przedłużenia, podpisał rozgrywający Tomasz Kozłowski. – Wiem, że działacze szukają kogoś, kto poprowadzi grę. Ja jednak cieszę się, że nadal będę grał w Resovii – mówi Kozłowski.

Nadal nie wiadomo czy w zespole trenera Sucha (przebywa obecnie we Francji) zagra Tomasz Józefacki. – Jestem po rozmowie z dyrektorem Markiem Karbarzem i mam mu teraz przedstawić swoje warunki – mówi atakujący Resovii. – Muszę też rozważyć inne oferty, jakie ma dla mnie mój menedżer, Jakub Malke. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony tym wszystkim, co się tutaj stało – dużymi roszadami w zespole. Myślę, że w przyszłym tygodniu powinno się już coś bardziej wyjaśnić– twierdzi Józefacki.Do rozmów z działaczami na temat przedłużenia umów w przyszłym tygodniu usiądą również środkowi Sławomir Szczygieł i Michał Kaczmarek. – Przebywam teraz w Jastrzębiu i jak wrócę do Rzeszowa, to wówczas czekają mnie negocjacje. Nie ukrywam, że chciałbym nadal grać w Resovii – mówi Szczygieł. Kaczmarek przebywa obecnie na krótkim urlopie, bo wkrótce czeka go wyjazd na zgrupowanie kadry B. – Już wstępnie rozmawiałem z działaczami, którzy widzą mnie w zespole na przyszły sezon. Myślę, że w najbliższy wtorek dojdziemy do porozumienia – twierdzi Kaczmarek.

Działacze Resovii cały czas prowadzą rozmowy z nowymi zawodnikami, których nazwiska ukrywane są w tajemnicy. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że jednym z kandydatów do gry w Resovii jest 23-letni atakujący, Niemiec, węgierskiego pochodzenia, Georg Grozer, junior (201 cm wzrostu). Zawodnik ten w minionym sezonie grał w zespole Moerser S.C. (gdzie trenerem jest jego ojciec Georg Grozer), który zajął w niemieckiej Bundeslidze siódme miejsce. W tym roku będzie debiutował w narodowym zespole, w rozgrywkach Ligi Europejskiej.

Autor tekstu: Rafał Myśliwiec

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved