Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Castellani: Czasem potrafię wybuchnąć

Daniel Castellani: Czasem potrafię wybuchnąć

Mój charakter sprawia, że staram się obserwować jak mogę pomóc podopiecznym i zachowywać spokój. Ale czasami i ja potrafię wybuchnąć. Choć są to raczej eksplozje kontrolowane – mówi trener Skry Daniel Castellani.

Czy Skra jest gotowa by wygrać ostatni mecz?

Daniel Castellani: – Ciężkie pytanie dla trenera obrońców tytułu. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z formy moich podopiecznych. Wydaje mi się, że zbudowaliśmy dobrą drużynę z charakterem. Moi siatkarze poprawili agresywność gry. Mamy odpowiednią dynamikę, co pozwala, mimo przygotowanej taktyki, szybko zmieniać nasz styl i reagować na wydarzenia. Niczego nie żałuję i nie mogę szukać usprawiedliwień. Wszyscy podopieczni są do mojej dyspozycji. Jesteśmy gotowi walczyć, a czy wygramy, to już inna sprawa.Skra to w odróżnienia od Jastrzębskiego Węgla ekipa budowana od początku sezonu pod Pana okiem. To daje przewagę?

Daniel Castellani: – Obie ekipy były przed sezonem faworytami, ale rzeczywiście to my prezentowaliśmy równiejszy poziom. Na ich szczęście zdołali w ostatniej chwili pozbierać się i przygotować do finału. My przegraliśmy w rundzie zasadniczej tylko jeden mecz, zdobyliśmy Puchar Polski i – po początkowym przemęczeniu kadrowiczów – szybko stworzyliśmy ekipę o konkretnej charakterystyce gry.

Więcej w „Przeglądzie Sportowym”

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved