Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wlazły odrzucił lukratywne oferty

Wlazły odrzucił lukratywne oferty

Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Wlazły w przyszłym sezonie nadal będzie bronił barw BOT Skry Bełchatów. Atakujący mistrzów Polski i reprezentacji Polski odrzucił lukratywne oferty, między innymi z Włoch i Rosji.

Mamy dogadane niemal wszystkie szczegóły i niebawem chcemy podpisać umowę, być może nawet przed piątkowym meczem z Jastrzębskim Węglem – powiedział na łamach „Przeglądu Sportowego” wiceprezes Skry Konrad Piechocki. – I wcale nie musieliśmy wyłożyć na stół wielkich pieniędzy. Owszem, Mariusz dostanie podwyżkę, ale nie będzie ona bardzo duża – dodał Piechocki.

Reprezentantem Polski interesowało się kilka klubów z Włoch i Rosji. Włosi kusili Wlazłego występami w najsilniejszej lidze świata, a Rosjanie ogromnymi pieniędzmi (nawet 500 tysięcy euro za sezon!).Rzeczywiście, jestem znacznie bliższy pozostania w Polsce niż wyjazdu. Na Rosję jest dla mnie za wcześnie. Tam jest bardzo ciężko i na razie nie czuję się na siłach podjąć tego wyzwania. Chciałbym grać we Włoszech, ale nie dostałem żadnej poważnej propozycji. Najbardziej odpowiadała mi gra u boku Michała Winiarskiego w Trentino, ale oni wzięli już Bułgara Władimira Nikołowa. A ja na ławce siedzieć nie chcę – stwierdził Wlazły.

Prawdopodobnie nie będzie zmiany na stanowisku trenera. Bliski podpisania umowy jest Daniel Castellani.- Umowa nie została jeszcze podpisana, ale warunki już mamy uzgodnione. Decyzja zapadnie dzień lub dwa po finale – wyznał argentyński szkoleniowiec.

źródło: interia.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved