Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Podkarpacki duet w finale mistrzostw Polski młodzików

Podkarpacki duet w finale mistrzostw Polski młodzików

Dwie podkarpackie drużyny - UKS Siódemka AKS Resovia i Dwójka Stalowa Wola, zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski młodzików, który od najbliższego piątku do niedzieli będzie rozgrywany w Drawsku Pomorskim.

Stalowowolanie awans do najlepszej ósemki zapewnili sobie na turnieju w Warszawie, gdzie zajęli drugie miejsce. Stolica okazała się również szczęśliwa dla młodych siatkarzy z Rzeszowa, którzy również z drugiego miejsca awansowali do finałowego turnieju. Zawodnicy Resovii kurs na Drawsko Pomorskie obrali już wczoraj.

Jedziemy w najsilniejszym składzie. Jesteśmy w stanie wygrać ze wszystkimi, tak więc plany są bardzo ambitne. Nie ukrywam, że interesuje nas strefa medalowa – informuje szkoleniowiec Siódemki, Sebastian Warchałowski. – Na pewno nie jesteśmy faworytami turnieju, ale zapewniam, że nikogo się nie przestraszymy. Według mnie faworytami mistrzostw będą stołeczne ekipy, również mocny zespół ma Resovia – ocenia szanse Dwójki Stalowa Wola jej szkoleniowiec Ireneusz Kryszczu.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved