Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Powrót na parkiety Izabeli Bełcik

Powrót na parkiety Izabeli Bełcik

Siatkarka Muszynianki-Fakro Muszyna, Izabela Bełcik, może wznowić treningi już w przyszłym tygodniu. Jednak jej występ w towarzyskim meczu z University of Southern California z Los Angeles stoi pod znakiem zapytania.

Takie informacje przekazał prezes klubu Muszynianka-Fakro z Muszyny, Bogdan Serwiński. – Iza w tym tygodniu przejdzie szczegółowe badania, w tym rezonansu magnetycznego. Jeśli wypadną one pozytywnie, to w tygodniu przyszłym może wznowić treningi – powiedział.

Mecz z dwukrotnym mistrzem Stanów Zjednoczonych organizacji NCAA (2002 i 2003 r.) zostanie rozegrany w hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu. – Mimo, że spotkanie odbędzie się już po zakończeniu sezonu, to wezmą w nim udział wszystkie najlepsze zawodniczki z Muszyny – zapewnił prezes klub.Zespół ze Stanów Zjednoczonych przyleci na zaproszenie znanego menedżera sportowego Andrzeja Grzyba. University of Southern Los Angeles trenuje Mike Haley, który prowadził reprezentację USA podczas Igrzysk Olimpijskich w Sydney. Amerykanki być może zagrają też z Wisłą Enion Kraków, o ile ten zespół nie będzie na przełomie maja i czerwca uczestniczył w batalii o awans do Ligi Siatkówki Kobiet.

źródło: TVN 24

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved