Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ligi zagraniczne: Włosi kuszą Bułgarów

Ligi zagraniczne: Włosi kuszą Bułgarów

Po Wladimirze Nikolowie, który kilka dni temu podpisał kontrakt z zespołem Itas Diatec Trentino kolejni brązowi medaliści mistrzostw świata, mowa o reprezentantach Bułgarii, otrzymali propozycje gry na Półwyspie Apenińskim.

Kilka dni temu informowaliśmy, że kontrakt z zespołem Michała Winiarskiego podpisał atakujący Wladimir Nikolow. Dziś od rana bułgarskie media prześcigają się w informacjach o kolejnych propozycjach dla swoich reprezentantów.

Na pierwszy ogień poszedł przyjmujący Todor Aleksiew. Zawodnik, który po mistrzostwach świata przeszedł z Lewskiego Sofia do rosyjskiego Nieftjanika Ufa nie miał udanego sezonu. Jego drużyna grała słabo a i on nie prezentował wysokiej formy. W końcu wylądował na ławce. Wrócił do gry w końcówce sezonu, był jednym z filarów zespołu, który walczył o utrzymanie w Superlidze. Cel został osiągnięty, a Aleksiew wrócił do łask. Propozycję transferu do Włoch, przyjmujący reprezentacji otrzymał od klubu Sparkling Milano.Ten sam zespół interesuje się również występującym w ostatnim sezonie w greckim Olympiakosie, środkowym Hristo Cwetanowem. Warto dodać, że szefowie Milanu oglądali również w ostatni weekend w akcji Łukasza Kadziewicza. Propozycję Cwetanowowi złożył również klub serie A2, Marmi Lanza Verona.

Wszelkich możliwych metod łapią się szefowie Sisleya Treviso aby sprowadzić do siebie Mateja Kazijskiego. Nie gorsi pozostają władze Itasu, które osobiście lecą do Sofii aby rozmawiać z Kazijskim.

Pewnym swojej przyszłości i to nie we Włoszech a Rosji, jest libero Teodor Salparow, który podpisał przed powrotem do Bułgarii wstępną umowę na następny sezon z klubem ze stolicy kraju.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved