Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: W Warszawie „o spełnienie marzeń”

II liga: W Warszawie „o spełnienie marzeń”

W najbliższy wtorek i środę siatkarki SPE AZS-u AWF Warszawa podejmą PLKS Pszczyna w walce o awans do I ligi. Po dwóch meczach wyjazdowych, stołeczny AZS przegrywa 0-2.

Od czasu spadku do II ligi, jeszcze nigdy warszawianki nie były tak blisko powrotu na zaplecze ekstraklasy. Prowadzone od stycznia przez Albina Mojsę akademiczki stały się rewelacją play-off eliminując kolejne drużyny w 3 spotkaniach. W barażach na drodzę stoi już tylko PLKS Pszczyna, z którą bardzo blisko zwycięstwa było podczas pierwszego spotkania.

Warszawianki grały znakomitą siatkówkę i prowadziły nawet 2:0. Kiedy siatkarki gospodarzy doprowadziły do wyrównania, szansa na zwycięstwo wciąż była realna przy prowadzeniu AZS 10:8. Zbyt wiele własnych błędów kosztowało nas porażkę. Podobnie było w drugim meczu. Choć tym razem nie udało się nawet wygrać seta, to różnice punktowe w każdym z nich pozwalają optymistycznie patrzyć na rewanże w Warszawie. Stołeczne wierzą, iż jeśli popełnią mniej własnych błędów i nie zepsują tylu zagrywek, to o awansie do I ligi decydować będzie 5. spotkanie w Pszczynie.

źródło: azs-awf.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved