Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Marco Bonitta zadowolony

Marco Bonitta zadowolony

Marco Bonitta w dobrym nastroju opuszczał halę w Bielsku-Białej, w której w sobotę i niedzielę rozegrane zostały dwa półfinałowe mecze LSK, pomiędzy BKS-em Aluprof Bielsko-Biała oraz Winiarami Kalisz (3:2 i 0:3).

Trener reprezentacji Polski kobiet podsumował krótko spotkania. – Pierwszy mecz stał na dobrym poziomie – powiedział Marco Bonitta. – Widowisko mogło zadowolić wszystkich – i kibiców, i ekspertów. Rzadko się zdarza, żeby tie break zakończył się wynikiem 24:22.

Marco Bonitta już wcześniej widział oba zespoły w akcji. Było to pod koniec kwietnia, również w Bielsku-Białej, w finałowym turnieju Pucharu Polski.Nie byłem teraz niczym zaskoczony – powiedział. – W niedzielę zobaczyliśmy dwie różne drużyny. Umiejętności techniczne były podobne, ale fizycznie Winiary okazały lepiej przygotowane.

Marco Bonitta na kilka dni odleciał do Włoch. 20 maja przyjedzie do Szczyrku, gdzie dzień później rozpocznie się zgrupowanie kadry przed turniejem w Montreux (5-10 czerwca). Trenować będą te zawodniczki, które nie będą już grały w play offach.

W meczach BKS Aluprof – Winiary grało sześć kadrowiczek Marco Bonitty.

źródło: inf. własna, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved