Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Kruk: W finale spotkały się dwa najlepsze zespoły

Ryszard Kruk: W finale spotkały się dwa najlepsze zespoły

- Z punktu widzenia przebiegu całego sezonu, takie rozwiązanie, czyli decydujący spotkanie w Bełchatowie, jest jak najbardziej słuszne. Po czterech meczach mamy sprawiedliwy wynik - uważa były trener reprezentacji, Ryszard Kruk.

W piątek i w sobotę rozegrane zostały w Jastrzębiu dwa całkiem inne mecze. – W piątek ogromnie zdeterminowana była Skra – mówi Ryszard Kruk. – Porażka stawiała ten zespół w trudnej sytuacji. W sobotę widzieliśmy ogromną wolę walki u gospodarzy. Przegrywali, to nie zdobywali mistrzostwa Polski. W obu spotkaniach mieliśmy wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła na wysokim poziomie. BOT Skry należy się ten jeden procent przewagi własnej hali za całokształt twórczości w tym sezonie.

Ryszard Kruk pochwalił Grzegorza Szymańsiego. – W tym dwumeczu był lepszy od Mariusza Wlazłego – powiedział. – Łukasz Kadziewicz i Daniel Pliński mają swoją ugruntowaną pozycję. Mogą grać albo bardzo dobrze, albo co najwyżej dobrze.W porównaniu z piątkiem znacznie lepiej zagrał Dawid Murek. – U niego forma zdaje się jest uzależniona od zdrowia – powiedział trener Kruk. – W siatkówkę umie grać i to na wysokim poziomie. Jest to zawodnik z ogromną ambicją i zaciętością. Jednak czasem tacy podchodzą do trenera i mówią: trenerze nie dam rady, za bardzo boli.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved