Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak: Krótko – wygrała Skra!

Krzysztof Ignaczak: Krótko – wygrała Skra!

- Krótko - wygrała Skra! Pokazaliśmy kolejny raz świetną grę, kończyliśmy wszystkie kontrataki i zdobywaliśmy punkty w ważnych momentach. To dało nam tak bardzo ważne zwycięstwo! - mówił po wczorajszym meczu Krzysztof Ignaczak.

Marcin Wypych: Podsumujemy to trzecie spotkanie finału PLS?

Krzysztof Ignaczak: – Krótko – wygrała Skra! Zaprezentowaliśmy po raz kolejny bardzo dobrą siatkówkę, kończyliśmy wszystkie kontrataki i zdobywaliśmy w ważnych momentach punkty – i to przyniosło nam zwycięstwo… ważne zwycięstwo! Kluczowy był pierwszy set w którym prowadziliśmy wysoko, a Jastrzębianie mimo tego nas dogonili w końcówce, ale my tą wspaniałą grą udowodniliśmy, że ta partia nam się należy. Myślę, że ten set właśnie ustawił w jakimś stopniu cały obraz dzisiejszego spotkania. No cóż… jutro bijemy się dalej. Jastrzębie jest takim zespołem, który jutro wyjdzie pewnie cały zmobilizowany do tego żeby wygrać.Jastrzębie chciało zaskoczyć zagrywką?

Krzysztof Ignaczak: – My dzisiaj zagrywaliśmy dobrze pod względem siły jak i taktyki, natomiast Jastrzębie rzeczywiście… chciało nas zaskoczyć, ale dziś im nie wychodziło. Tracili dużo punktów w tym elemencie. Kilka zagrywek mieli dobrych i mocnych, ale taki zespól klasowy jak nasz potrafi to przetrzymać i obrócić w punkt. W tym elemencie dziś nie zrobili nam wiele szkody.

Masaże mięśni nóg po meczu to skurcze czy…?

Krzysztof Ignaczak: – Nie, nie! To były zwykłe rozluźniające masaże, a rozciąganie jest nieodzownym elementem każdego sportowca. Przy takim dużym wysiłku, a tym bardziej w takiej sali gdzie jest strasznie gorąco i panuje temperatura 36 stopni, to jednak mięśnie zostają mocno nadwyrężone i dlatego trzeba troszkę zejść z obciążeń jakie panowały na Sali.

* rozmawiał Marcin Wypych – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved