Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Wladimir Nikolow chce do Włoch… i Polski

Wladimir Nikolow chce do Włoch… i Polski

fot. archiwum

Wladimir Nikolow nie jest pewny uczestnictwa w pierwszych spotkaniach przeciwko Argentynie. Mimo to mówi, że chce przyjechać na finały do Polski. Odnośnie kolejnego sezonu mówi jasno - Włochy przygotują mnie do Igrzysk najlepiej.

Do trenującej szóstki zawodników, Krasimira Gajdarskiego , Teodora Bogdanowa , Konstantina Mitewa , Metodiego Ananiewa , Nikolaja Nikolowa i Wladislawa Aleksandrowa dołączyli Wladimir Nikolow , Hristo Cwetanow i Bojan Jordanow . Cała trójka pojawiła się dzisiaj na konferencji prasowej, podczas której bułgarska federacja podpisała, a właściwie przedłużyła o kolejny rok umowę z bułgarską firmą Vivatel.

 

Nie trenuję od 17 dni, lekarze powiedzieli, że mam pauzować półtora miesiąca . – mówił Nikolow.Pewne jest, że nie zagram w meczach przeciwko Czechom tuż przed Ligą Światową. Wciąż nie wiem czy będę gotowy aby wyjść na parkiet przeciwko Argentynie . 

Na pytanie bułgarskich dziennikarzy o swoją przyszłość klubową, atakujący reprezentacji Bułgarii odpowiedział: Uważam, że do Igrzysk w Pekinie najlepiej przygotuje mnie gra we Włoszech. Pewne jest, że przyszły sezon spędzę w Europie. Obecnie prowadzę rozmowy z kilkoma klubami i myślę, że w przyszłym tygodniu będzie jasne, gdzie zagram.

 

Nikolow odważnie przyznał, że faworytem grupy D Ligi Światowej 2007 są… Bułgarzy. – W żadnym wypadku nie należy lekceważyć pozostałych zespołów a przede wszystkim Polski. Oni jednak są gospodarzami finałów a to ustawia nas w bardzo dogodnej sytuacji pod kątem awansu do finałów .

źródło: inf. własna, sportal.bg, Tema Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved