Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plany transferowe Skry

Plany transferowe Skry

Niewykluczone, że już w najbliższy weekend rozstrzygną się losy złotego medalu mistrzostw Polski, o który walczyć będą Jastrzębski Węgiel i Skra Bełchatów. Jednak bełchatowscy działacze już myślą o budowaniu składu na kolejny sezon.

Na razie wiadomo, że drużynę Skry opuści Kanadyjczyk Dan Lewis, który wraca do swojego kraju.

Szefowie kanadyjskiej federacji siatkówki znaleźli poważnego sponsora, który sfinansuje wielomiesięczne przygotowania reprezentacji Kanady do Igrzysk Olimpijskich – dlatego Lewis nie będzie zawodnikiem żadnego klubu.W Bełchatowie liczą się też z odejściem Mariusza Wlazłego, choć zapewniają, że zrobią wszystko, by go zatrzymać. Sam atakujący nie jest pewny, czy chce opuścić Bełchatów. Na razie, jak twierdzi menedżer Andrzej Grzyb, odrzucił ofertę gry w Rosji za pół miliona euro netto rocznie!

Szefowie BOT Skry chcą, by w zespole pozostał środkowy Janne Heikkinen. Jednak fiński siatkarz spisuje się w tym sezonie na tyle dobrze, że menedżerowie mają dla niego atrakcyjne propozycje z Włoch.

Nieoficjalnie mówi się, że Skra jest zainteresowana pozyskaniem z Rosji rozgrywającego Łukasza Żygadły.

Niedługo o swoich nowych kontraktach będą rozmawiali Krzysztof Ignaczak i Maciej Dobrowolski. Na pewno zostanie w Bełchatowie Piotr Gruszka. Jeśli Skra wyrazi ochotę, to w Bełchatowie grać będzie też Ewgeni Iwanow. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy Radosława Wnuka.

źródło: Dziennik Łódzki, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved