Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Konstantinow nie zagra w Gazpromie, bo… nie pije alkoholu

Konstantinow nie zagra w Gazpromie, bo… nie pije alkoholu

Dziwny argument usłyszał bułgarski przyjmujący Plamen Konstantinow w rozmowie z Zarządem klubu Gazprom Surgut o przedłużeniu kontraktu. Prezes nie był zadowolony z Bułgara, bo ten nie integrował się z zespołem po meczach... w pubie.

Plamen Konstantinow nie pije alkoholu i nie przepada za atmosferą nocnych klubów, co w Rosji nie jest mile widziane….

Nie jest ważne co mówisz i jak pracujesz – ważne z kim jesz i pijesz – tej bułgarskiej (i nie tylko chyba) maksymy użyły media, jako komentarz do sytuacji Plamena Konstantinowa. Bułgarski siatkarz przez niemal cały sezon był hołubiony przez trenera i działaczy, i to właśnie w nim upatrywano źródło sukcesu Gazpromu Surgut, który pierwszy raz w swojej historii zakończył rozgrywki fazy zasadniczej Superligi na czwartej pozycji.Tymczasem, kiedy przyszło do rozmów o kontrakcie na następny rok, okazalo się, że Konstantinow nie podoba się głównemu prezesowi klubu, ponieważ nie bierze udziału w tradycyjnych, pomeczowych spotkaniach siatkarzy z Zarządem, suto zakrapianych alkoholem. Postępowania Bułgara nie przypadło do gustu również trenerowi Gazpromu, Rafaelowi Khabibullinowi, który nie optował za pozostaniem siatkarza w Surgucie, w pełni popierając stanowisko Zarządu.

Zawodnik, poza ofertą z Gazpromu miał również propozycję z Fakieła Nowy Urengoj. Wyglada jednak na to, że Plamen Konstantinow, po jednorocznej przygodzie z Superligą zawita ponownie do Europy. Reprezentantem Bułgarii jest zainteresowany włoski klub Brebanca Lannutti Cuneo. Nieoficjalnnie wiadomo jednak, że nie jest to jedyna propozycja dla Konstantinowa ze Starego Kontynentu.

źródło: sportal.bg, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved