Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman trenuje z Jastrzębskim Węglem

Zbigniew Bartman trenuje z Jastrzębskim Węglem

Na razie trenuje z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla. Zbigniew Bartman, przyjmujący włoskiej drużyny Marmi Lanza Verona, chce teraz dobrze przygotować się do Ligi Światowej i kwalifikacji do młodzieżowych mistrzostw świata.

Sezon we Włoszech zakończyłem miesiąc temu – tłumaczy. – A chcę dobrze przygotować się do Ligi Światowej i kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw świata. Dlatego poprosiłem trenera Totolo, abym mógł potrenować w Jastrzębiu.

Szkoleniowiec zgodził się. Po tym sezonie Zbigniew Bartman może jednak odejść z Werony. – Jest taka opcja w kontrakcie – dodaje tajemniczo Zbyszek. – Jeżeli pojawi się dobra propozycja z Polski, to być może zmienię barwy klubowe.Zbyszek Bartman, a także Bartosz Kurek, którego także powołaliśmy do reprezentacji, w pierwszej części Ligi Światowej będą oddelegowani do kadry juniorów. Nie są brani także pod uwagę na turniej finałowy, bo w tym czasie będą się przygotowywali do finałów mistrzostw świata juniorów (31.7–11.8). Nie jest wykluczone, że w meczach środkowej części Ligi Światowej dostaną szanse gry – mówi Alojzy Świderek, drugi trener reprezentacji Polski.

źródło: Przegląd Sportowy, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved