Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Robert Prygiel: Renoma Superligi wciąż rośnie

Robert Prygiel: Renoma Superligi wciąż rośnie

Robert Prygiel o transferze do Iskry Odincowo najbardziej wartościowego zawodnika ostatnich mistrzostw świata (MVP) Brazylijczyka Giby po raz pierwszy usłyszał przed miesiącem.

Powiedział mi o tym jeden z siatkarzy – mówi Robert Prygiel. – W pierwszej chwili tę informację przyjąłem z niedowierzaniem. Sprawdzałem w kilku źródłach. Wszystkie potwierdziły. Z drugiej strony zdawałam sobie sprawę, że wcześniej czy później do tak spektakularnego transferu musiało dojść. Renoma rosyjskiej superligi rośnie z roku na rok. Wysokość kontraktów nie ma w świecie konkurencji. Myślę, że możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach czy miesiącach jeszcze podobnych wzmocnień.

Czy Robert Prygiel z Gazpromem Surgut będzie miał okazję sprawdzić umiejętności Giby oraz Iskry Odincowo, brązowego medalisty ostatniego sezonu. – W klubie czeka kontrakt na mój podpis – mówi Robert Prygiel. – Jednak już mocno tęsknię za Polską.Obecnie Robert Prygiel prowadzi rozmowy z Jadarem Radom na temat podpisania kontraktu na przyszły sezon. Decyzja ma zapaść za tydzień. Ostatniego spotkania radomskiego zespołu w tym sezonie (z J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska 3:1) Robert Prygiel nie widział. Jest jakieś 200 km od Radomia. – Akurat rąbię drewno do kominka, a generalnie odpoczywam – mówi Robert Prygiel. – Oglądałem spotkania Jadaru w telewizji. Uważam, że zespół bardzo dobrze prezentował się w przyjęciu i obronie.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved