Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Szyszko: Olsztyn ma już brązowy medal

Mariusz Szyszko: Olsztyn ma już brązowy medal

Olsztyn już w piątek stanie na podium. Wkręt-Met przecież musiałby w obecnej sytuacji zwyciężyć aż trzy pojedynki z rzędu. A moim zdaniem jest to mało prawdopodobne - uważa były zawodnik olsztynian, Mariusz Szyszko.

Michał Koronowski: Czy częstochowianie, którzy w rywalizacji o brąz przegrywają 0:2, są jeszcze w stanie się podnieść?

Mariusz Szyszko: Uważam, że nie, a Olsztyn już w piątek stanie na podium. Wkręt-Met przecież musiałby w obecnej sytuacji zwyciężyć aż trzy pojedynki z rzędu. A moim zdaniem jest to mało prawdopodobne.Tym bardziej że wydaje się, iż AZS Częstochowa jest wewnętrznie rozbita po rozwiązaniu kontraktów z Salmonem i Brokkingiem…

Nie wiem, co się stało, i jakie były powody tych zwolnień. To oczywiście wewnętrzna sprawa klubu, ale jestem pewien, że ich zawodnicy marzą, by ten sezon wreszcie się skończył.

Siatkarze PZU AZS po zdobyciu brązowego krążka, będą się cieszyli, czy raczej przyłożą ten medal do rany?

Oficjalnie mówią, że to miejsce na podium jest dla nich ważne. Ale czy tak jest w rzeczywistości, to wiedzą tylko sami siatkarze.

Pan jako były zawodnik PZU AZS, martwi się już o przyszłość olsztyńskiej siatkówki. Nadal nie wiadomo, jak na ten wynik zareaguje sponsor drużyny?

Snu z powiek ten problem mi nie spędza. Cieszę się jednak, że jestem poza klubem, bo muszę przyznać, że sam jestem ciekawy, co z tego wyniknie.

Rozmawiał Michał Koronowski – Gazeta Wyborcza.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved